Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy: 146
Zaloty
olej, tektura; 75 x 98 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
olej, tektura; 75 x 98 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
na odwrocie nalepka: ALEKSANDER THOMAS/ POZNAŃ, UL NOWA Nr 5/ SALON SZTUKI/ MATERJAŁY PIŚMIENNE/ PRZYBORY ARTYSTYCZNE