Nr katalogowy: 276

Kazimierz ALCHIMOWICZ (1840 - 1916)

Nr katalogowy: 276

Za późno, 1895

olej, płótno, 130 x 181 cm; sygn. p. d.: K. Alchimowicz / 1895. / Warszawa