Nr katalogowy: 256

Tadeusz MAKOWSKI (1882 - 1932)

Nr katalogowy: 256

Gruszki na talerzu, ok. 1925

olej, płótno, 37,5 x 45,5 cm; Ekspertyza p. Jerzego Sienkiewicza z 1973 r.