Nr katalogowy: 253

Józef PANKIEWICZ (1866 - 1940)

Nr katalogowy: 253

Widok na Sekwanę w okolicach Les Andelys

olej, płótno, 59 x 73 cm; sygn. l. d.: Pankiewicz