Nr katalogowy: 251

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

Nr katalogowy: 251

Róże w wazonie na szafirowym tle, 1921

olej, płótno; 65 x 92 cm; sygnowany p. d.: 1921 Terlikowski (końcówką pędzla w malaturze)