Nr katalogowy: 249

Kazimierz CYKOWSKI (1896 - 1983)

Nr katalogowy: 249

Nad brzegiem rzeki,1921

olej, płótno, 38 x 55 cm; sygn. l. d.: Kazimierz Cykowski 1921