Nr katalogowy: 237

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903 - 1966)

Nr katalogowy: 237

Modlitwa Arabów

olej, sklejka, 55 x 75 cm; sygn. p. d.: F.K. Wygrzywalski.