Nr katalogowy: 221

Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)

Nr katalogowy: 221

Pejzaż jesienny

olej, tektura, 31 x 40,5 cm; sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz;