Nr katalogowy: 220

Iwan TRUSZ (1869 - 1940)

Nr katalogowy: 220

Zachód słońca nad zatoką

olej, tektura, 22 x 27,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Iw. Trusz