Juliusz KOSSAK (1824 - 1899)
Nr katalogowy: 219
Zima
akwarela, papier, 22 x 56 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Kossak / 1888
akwarela, papier, 22 x 56 cm;
Lit.: St. Witkiewicz, Juliusz Kossak, Warszawa 1900, il. cz. b. na s. 94, z błędną datą 1883; T. Stepnowska, Juliusz Kossak, Warszawa 1974, il. na s. 42.