Nr katalogowy: 204

Rafał MALCZEWSKI (1892 - 1965)

Nr katalogowy: 204

Pejzaż zimowy z chatami

gwasz, akwarela, tektura, 47,5 x 78,5 cm; sygn. l. d.: Rafał Malczewski 1921