Nr katalogowy: 203

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921 - 1974)

Nr katalogowy: 203

Pejzaż wiejski

akwarela, papier, 68,5 x 98 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski