Nr katalogowy: 107

Jan Piotr NORBLIN de la GOUDAINE (1745-1830)

Nr katalogowy: 107

Powołanie Przemysława na króla Czech

akwaforta, papier, 42 x 29,7 cm; sygn. na płycie l. d.: Norblin fecit 1777 a Wolssin en Lihituanie