Nr katalogowy: 104

Józef MEHOFFER (1869 - 1946)

Nr katalogowy: 104

Projekt okładki czasopisma "Sztuka Polsk

chromolitografia barwna, papier, 38,5 x 28,8 cm; sygn. l. d.: JÓZEF MEHOFFER / 1903 (na kamieniu)