Nr katalogowy: 719

Nr katalogowy: 719

Komplet sztućców do deserów w etui dla sześciu osób

srebro złocone próby 800 cechowane;
Berlin, wytwórnia Korner und Proll (czynna od 1845),
k. XIX w.