Stanisław WÓJTOWICZ (1920-1991)
Nr katalogowy: 406
Portret Celiny Styrylskiej-Taranczewskiej
olej, płyta, 59 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: S. Wójtowicz;
sygn. l. d.: S. Wójtowicz;