Nr katalogowy: 305

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 305

Czytająca postać

litografia, papier; 33 x 23,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d. ołówkiem: Lebenstein, l. d. nr odbitki: 12/100