Nr katalogowy: 203

Carl KAUBA (1865-1922)

Nr katalogowy: 203

Pastereczka

brąz, odlew patynowany, marmur; wys. 81 cm.
sygn. z boku C. Kauba;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Cena oferowana 20 000 zł