Nr katalogowy: 1121

Halina CIEŚLIŃSKA-BRZESKA (1923-2004)

Nr katalogowy: 1121

Kwiaty w wazonie - Imieninowy bukiet

olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. l. d.: HCieślińska / Brzeska,