Bronisław OLSZEWSKI (1874-1959)
Nr katalogowy: 1108
Autoportret, 1913
olej, tektura; 39 x 43 cm;
sygn. p. g: BR. OLSZEWSKI,
olej, tektura; 39 x 43 cm;
sygn. p. g: BR. OLSZEWSKI,
l. g.: INTERLAKEN/ 1913
na odwrocie nalepki: z odręcznie wpisanym autorem, tytułem i datą, z TPSP w Krakowie z numerem 48 i informacjami o pracy oraz fagment nalepki z ZPAP w Krakowie z datą 1920