Nr katalogowy: 1103

Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)

Nr katalogowy: 1103

Deszcz, 1903

olej, płótno naklejone na tekturę; 36 x 44 cm;
sygn. p. d.: A. S. Procajłowicz / 1903.