Nr katalogowy: 170

Alfred de BREANSKI, XIX w.

Nr katalogowy: 170

Pejzaż ze Szkocji, 1887

olej, płótno, 79 x 64 cm;
sygn. l. d.: Alfred de Breanski 1887?