Nr katalogowy: 112

Leopold GOTTLIEB (1883-1933)

Nr katalogowy: 112

Akt - kąpiąca się

węgiel, akwarela, papier,
32,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: l. gottlieb