Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy: 102
Dziewczyna z pejczem i koń
długopis, akwarela, papier; 13,5 x 19 cm;
sygn. l. d.: majaberozowska
sygn. l. d.: majaberozowska