Nr katalogowy: 101

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 101

Bal pare, 1965

tusz, akwarela, papier; 29 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: maja 65, l. d.: Bal Pare / A.D. 1760
Cena sprzedaży 3 300 zł