Nr katalogowy: 1810

Nr katalogowy: 1810

Zegar ścienny, ramowy, z kluczem w formie korbki

drewno sosnowe, mahoniowe, intarsja
z drewna oliwkowego, wys. 62,7 cm;
Francja, 4 ćw. XIX w.