Nr katalogowy: 1729

Nr katalogowy: 1729

Puszka na komunikanty (cyborium)

czara z nakrywą ze srebra złoconego cechowane,
stopa i trzon z metalu złoconego; wys. 31 cm,
Francja, 4 ćw. XIX w.