Nr katalogowy: 701

Nr katalogowy: 701

Buliera z podgrzewaczem na statywie

metal niklowany nie sygnowany;
wys. 28 cm, szer. 26 cm, głęb. 21 cm.
Francja ?, lata 20.-30. XX w.
Cena oferowana 800 zł