Nr katalogowy: 1609

Nr katalogowy: 1609

Wazka w typie Imari, z pokrywką

porcelana: Chiny lub wyrób europejski? (wazka),
XVIII/XIX w. lub XIX w.
oprawa metalowa: Europa, 2 poł. XIX w.