Marian FIGIEL (ur. 1949)
Nr katalogowy: 1407
Martwe ptaki, 1999
akwarela, papier; 23,3 x 32,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Figiel 99
sygn. p. d.: M. Figiel 99