Krystyna LIBERSKA (1926-2010)
Nr katalogowy: 1404
Pierrot z papugami, 1986
olej, płyta; 29 x 22 cm;
sygn. i dat p. d.: LK86
olej, płyta; 29 x 22 cm;
sygn. i dat p. d.: LK86
na odwrocie opis niebieską kredką: PIERROT / Z PAPUGAMI 29-22. / K. LIBERSKA. 9 000 ZŁ