Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)
Nr katalogowy: 420
Gabinet intymności, 2004
olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI