Jan WOJNARSKI (1879-1937)
Nr katalogowy: 1122
Żagiel
olej, tektura; 28,5 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Wojnarski
sygn. l. d.: Jan Wojnarski
Na odwrocie nalepki wystawowe: TPSP w Krakowie z tytułem Żegiel; TPSP w Krakowie z wystawy pośmiertnej w 1939 z tytułem Motyw włoski i nr 289 /11/; oraz nalepka z odręczną adnotacją: JAN WOJNARSKI / 11 ŁÓDŹ (MOTYW Z WŁOCH) / OLEJ