Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 1118
Pejzaż z dwoma drzewami
olej, papier naklejony na płótno;
19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. słaboczytelnie