Szczepan ANDRZEJEWSKI (1892-1950)
Nr katalogowy: 1116
Chałupa, 1939
olej na podrysowaniu ołówkiem, tektura; 51 x 41 cm;
sygn. i dat. l. g.: Andrzejewski 39