Marian Teofil WYROŻEMSKI (1913-?)
Nr katalogowy: 1108
Barbarka
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: M. WYROŻEMSKI
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: M. WYROŻEMSKI
na odwrocie, na blejtramie sygn. i opis: Marian Wyrożemski/ Barbarka