Malarz nieokreślony polski (XVIII/XIX w.)
Nr katalogowy: 167
Matka Boża z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane; 21,5 x 17,2 cm;
na odwrocie napis ukryty pod krosnem: WIDZIAŁ