Wojciech POZIEMSKI (czynny XVIII w.)
Nr katalogowy: 170
Święty Wincenty Ferreriusz, 1763
olej, płótno; 112 x 78 cm;
sygn. wraz z opisem u góry: S. VINCENTIUS