Nr katalogowy: 154

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 154

Potyczka z bolszewikami, 1928

olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/ 1928
Cena sprzedaży 6 500 zł