Nr katalogowy: 152

Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)

Nr katalogowy: 152

Młody góral, 1894

olej, płótno; 50 x 39 cm;
sygn. p. d.: Kazimierz Bieńkowski. / 1894