Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Nr katalogowy: 150
W ogrodzie, przed 1950
olej, płyta; 33,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Woj.Fleck
olej, płyta; 33,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Woj.Fleck
na odwrocie 2 nalepki: z Wystawy ZPAP w Zakopanem z informacjami o pracy oraz Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1950 r. z nr 126 i informacjami o pracy