Nr katalogowy: 149

Emile Othon FRIESZ (1879-1949)

Nr katalogowy: 149

Anemony, 1921

olej, płótno; 46 x 55,5 cm;
na odwrocie, na blejtramie nalepka autorska
Cena oferowana 37 000 zł