Włodzimierz BARTOSZEWICZ (1899-1983)
Nr katalogowy: 146
Pejzaż z rzeką
olej, płyta; 86 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: WŁODZIMIERZ BARTOSZEWICZ