Nr katalogowy: 145

Jonasz STERN (1904-1988)

Nr katalogowy: 145

Pejzaż ze sztafażem - Fabryka w małym mieście, 1946

olej, płyta; 46 x 54,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stern 46