Frank LEMANUEL (1865-?)
Nr katalogowy: 144
Miasteczko normandzkie
olej, płótno dublowane; 41 x 52 cm;
sygn. l. d.: FRANK LEMANUEL
sygn. l. d.: FRANK LEMANUEL