Nr katalogowy: 141

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 141

Martwa natura z figurką

olej, tektura; 35 x 99,5 cm;
sygn. z prawej: a.karpiński
Cena sprzedaży 13 000 zł