Nr katalogowy: 139

Aleksander GĄSSOWSKI (1835-1895)

Nr katalogowy: 139

Martwa natura z owocami, 1879

olej, płótno; 45,5 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: de Gassowski 79