Nr katalogowy: 133

Zofia RUDZKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 133

Portret prof. T. S. [Tadeusza St. Szukiewicza]

olej, płótno; 72 x 64 cm;
sygn. l. d.: Z. Rudzka