Nr katalogowy: 126

Malarz nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 126

Pod lasem

olej, płótno; 70 x 115 cm;
sygn. p. d.: JGarbecki (? - słabo czytelnie)
Cena oferowana 3 500 zł