Nr katalogowy: 1614

Nr katalogowy: 1614

Krąg z tańczącą parą

fajans, szkliwo różowe, ołowiowe; wys.37 cm,
średn.ok.37 cm; nie sygnowana
Polska?, autor nieustalony, 2 poł. XX w.